Že jsem mizerný dokumentarista, to ví už snad každý. Toto je jediná nepříliš kvalitní fotka podsedáků , které jsem šila pro známou jako protislužbu. Tuším, že měly velikost 45 x 45 cm, jsou podložené silným flanelem a uvnitř je silnější termolin. Aby na zahradě nezáblo, kde zábst nemá.
Upcyklaci džínoviny jsem si oblíbila v loňském roce, baví mě, jak je různorodá barevně, strukturou, vyšisováním. Jen se snažím v sekáči hledat džínovinu bez lycry, nebo alespoň co nejméně střetchové.






